KONST / Litografier / Färglitografi 12969321
nr 1296 9321
Lars Arvidsson
(f. 1950), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 188/200. Bladets mått: 39x51 cm
Lars Arvidsson, svensk bildkonstnär född i Vadstena 1950.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:29:58
6/12 22:08:32
Lars Arvidsson
Läs mer om Lars Arvidsson